, , , , ,

پنجه های کربنی مناسب برای فعالیت پایین

پنجه کربنی اوسر

پنجه های کربنی اوسر برای فعالیت پایین

پنجه های کربنی متناسب با هر نوع فعالیت طراحی و ساخته می شوند . بر خلاف تصور ، پنجه های کربنی مناسب برای فعالیت بالا نمی توانند راحتی بیشتری را فراهم کنند ، بلکه انتخاب پنجه متناسب با سطح فعالیت و وزن فرد است که می تواند راحتی را برای قطع عضو فراهم کند . پنجه های کربنی مناسب برای فعالیت پایین در صورت انتخاب درست ، می توانند راحتی بسیار بیشتری را برای این سطح فعالیت فراهم کنند . لازم به ذکر است انتخاب نامتناسب پنجه می تواند صدمات جبران ناپذیری در دراز مدت به فرد وارد کند.

پنجه کربنی Flex Foot Assure

این پنجه یک گزینه مناسب برای کسانی است که اولین پروتز خود را تجربه می کنند ، همچنین برای کسانی که دارای فعالیت پایین هستند ، مخصوصا بیمارانی که دارای مشکلات عروقی و یا دیابت هستند نیز مناسب است.

پنجه کربنی flex foot assure

پنجه Flex Foot Assure به طور خاص برای افرادی که با سرعت پایین راه می روند طراحی شده است ، دارای یک تیغه کربنی در قسمت پاشنه است که تا کمی جلوتر از وسط پنجه امتداد پیدا کرده است و به تیغه کربنی سرتاسری دیگری متصل می شود . این پنجه یک عملکرد مناسب ونرمی را ارایه می دهد.

این پنجه برای سطوح قطع عضو زیر زانو تا بالای زانو با فعالیت پایین قابل استفاده است . قابلیت تحمل وزن آن حداکثر تا 136 کیلوگرم در پنج دسته ( 5-1 ) وزنی است. وزن آن با کاور 544 گرم و ارتفاع آن 125 میلی متر است .

برای آشنایی با پنجه هوشمند اوسر اینجا کلیک کنید .

پنجه کربنی Balance

پنجه کربنی balance footپنجه کربنی اوسر برای فعالیت پایین

 

پنجه کربنی Balance برای افرادی که فعالیت پایینی دارند و با سرعت پایینی راه طراحی شده است . وزن سبک با یک پاشنه ای که هم تعادل و هم ضربه گیری را هنگام برخورد پاشنه با زمین فراهم می کند از خصوصیات بارز این پنجه است . این پنجه برای سطوح قطع عضو زیر زانو تا بالای زانو با فعالیت پایین قابل استفاده است و قابلیت تحمل وزن تا 136 کیلوگرم ، در پنج دسته وزنی ( 5 – 1 ) دارد . وزن آن با کاور 502 گرم و ارتفاع آن 120 میلی متر است .

برای مطالعه و آشنایی با پنجه هیدرولیک motion foot اینجا کلیک کنید .

پنجه کربنی Flex Foot Balance

این پنجه یک پنجه چند محوری است که دوام ، استحکام و راحتی را افزایش داده ومنجر به ایجاد بهترین حالت راه رفتن برای بیمار می شود و یک انتقال نرم از تماس پاشنه پنجه با زمین تا برداشتن جلوی پنجه از روی زمین فراهم می کند .

پنجه Flex Foot Balance مانند سایر پنجه های مناسب برای فعالیت پایین شرکت اوسر ، برای سطوح قطع عضو زیر زانو تا بالای زانو با فعالیت پایین مناسب است و قابلیت تحمل وزن تا 136 کیلو گرم در شش دسته وزنی ( 5 – 0 ) دارد . وزن آن با کاور 594 گرم و ارتفاع آن نیز 62 میلی متر است .

پنجه کربنی flex foot balance

پنجه K2 Sensation

این پنجه دارای یک تیغه ( KEEL ) از جنس فایبر گلاس است که برای ایجاد اطمینان و استحکام ساخته شده است . عملکرد چند محوری این پنجه حرکات طبیعی مچ پا را تقلید می کند علاوه بر این یک حرکت به سمت جلوی بسیار نرم از زمان بر خورد پاشنه پنجه با زمین تا برداشتن جلوی پنجه از زمین بوجود می آورد که همه راحتی های لازم برای فعالیت های پایین را داراست .

پنجه اوسر k2 sensation

پنجه K2 Sensation برای سطوح قطع عضو زیر زانو تا بالای زانو با سطح پایین فعالیت قابل استفاده است و قابلیت تحمل وزن تا 136 کیلوگرم در شش دسته وزنی ( 5 – 0 ) را دارد . وزن آن 546 گرم و ارتفاع آن 62 میلی متر است .

 

 

جهت مشاوره رایگان وانتخاب قطعات و پروتز مناسب اینجا کلیک کنید .

 

 

 

 

 

 

منبع : www.ossur.com

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *